Soma Yaz Kupası Tenis Turnuvası 24 Temmuz’da Başlıyor

Soma Yaz Kupası Tenis Turnuvası 24 Temmuz’da Başlıyor

Soma’da tenis sporunun yaygınlaşması ve sosyal aktivite ortamının dahada artması adına Soma Yaz Kupası Tenis Turnuvası 24 Temmuz’da başlıyor.

Soma Yaz Kupası Tenis Turnuvası 4 ayrı kategoride 64 oyuncuyu biraraya getiren güzel bir yaz turnuvası olacak. Turnuva yöneticileri Sinan Baş ve Cafer Eren katılımcılara talimatname ve kura çekimi hakkında bilgi vermek amacıyla turnuva afişini yayınladı.

Gençlik Spor Müdürümüz Dilek Mert ve sponsorumuz tenis camiasının sevilen isimlerinden Erol Doğan’ın katkılarıyla turnuvamıza 24 Temmuz Pazartesi saat 18.00 de start verilecektir. Başvurular için son gün 22 TemmuzSOMA TENİS LİGİ

 

somadaspor

Etiketler

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN