Soma Veteranlar 2 Farklı Galibiyeti Koruyamadı

Soma Veteranlar 2 Farklı Galibiyeti Koruyamadı

Ege Master (EMF) 50+ Veteranlar futbol ligine üçüncü hafta karşılaşmalarıyla devam edildi.

B-grubunda yer alan ve ilk haftayı bay geçen +50 Soma Veteranlar takımı, ikinci hafta evinde konuk ettiği İzmir Vetaranları Cenk Önder ve Seyit Çetinkaya‘nın golleriyle 2-1 mağlup edip lige 3 puanla başlamıştı.Ligin üçüncü haftasında Manisa Veteranlara konuk olan Soma Veteran takımımız, sakat oyuncuların çokluğu nedeniyle sıkıntılı çıktığı maçta Celal Çetin Demirel ve Seyit Çetinkayan’nın golleriyle 2-0 öne geçmesine rağmen galibiyeti koruyamadı ve karşılaşma 2-2 berabere sonuçlandı.

Manisa Veteranlar beraberliğiyle puanını dört’e yükselten Soma Veteranlar, dördüncü hafta evinde Bornovagücü Veteranları Linyit Stadı’nda misafir edecek.

Tüm Master ve Veteran haberleri için buraya tıklayınız!

Çocuk, Ergen ve Yetişkin Terapisi

SUAT GÜNDOĞAN

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN