Soma Sotesspor ve Anılar VİDEO

Soma Sotesspor ve Anılar VİDEO

Mavi-Beyaz En Büyük Sotesspor

1955 yılında kurulan ve 3.Lig, Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör ve 1.Amatör Küme’de Soma’yı başarılı bir şekilde temsil eden Sotesspor, maddi imkansızlıklardan dolayı 2018/2019 sezonunda A-Takım düzeyinde 1.Amatör Küme’den çekildiğini resmen açıklamış ve o günden buyana a-takım düzeyinde sportif faaliyetlerini durdurmuştu..

Arşiv Tozlanmasın!

İşte bir zamanlar Soma, Manisa ve Türk futboluna renk katan, 3.Lig, Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör, 1.Amatör Küme ve Alt yapılarda bir çok başarılar elde eden Soma Sotesspor‘un arşivimizde yer eden o güzel anılarını sizlerle paylaşmak istedik..


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN