Soma Okul Sporları Futsal Başladı

2019-2020 Okul sporları organizasyonları kapsamında gerçekleştirilecek, Futsal Genç Erkekler Soma Şampiyonası maçları Borsa İstanbul Fen Lisesi Spor Salonunda başladı.

4 Takımının tek grupta mücadele edeceği turnuva üç gün sürecek ve turnuva sonunda grupta ilk sıraya yükselen takım Türkiye şampiyonası için mücadele etme hakkı kazanacak.

Soma Cemil Meriç Anadolu Lisesi(A), Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(A), Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi(A) ve Soma Anadolu Lisesi(A) okullarının katıldığı Futsal Genç Erkekler Grup Şampiyonasında ilk gün sonuçları ve diğer karşılaşmaların programı şöyle;

Cemil Meriç Anadolu Lisesi 8-6 Soma Anadolu Lisesi
Borsa İstanbul Fen Lisesi 4-3 Soma MTAL

2. Hafta 11.12.2019
Soma Cemil Meriç Anadolu Lisesi(A)-Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi(A)
Soma Anadolu Lisesi(A) -Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(A)

3. Hafta 13.12.2019
Soma Cemil Meriç Anadolu Lisesi(A)-Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(A)
Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi(A) Soma Anadolu Lisesi(A)


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN