Soma Masterler’den Yılbaşı Hediyesi.

Soma Masterler’den Yılbaşı Hediyesi.

Ege Masterler liginde dokuz hafta süren ilk yarı heyecanı oynanan beş karşılaşma ile sona erdi.

SOMADASPOR

C-grubunda haftaya girilirken 18 puanla liderlik koltuğunda bulunan Soma Masterler, 17 puan ve averajla üçüncü sırada yer alan Bostanlı Masterler ile ilk yarının son maçında karşı karşıya geldi.

Masterlerimiz, Karşıyaka Belediyesi Efsaneler Sahasında saat 18:00’de başlayan maçta sahaya:Adem-H.Oğuz-Engin-İlker-Fatih-Tolga-Avusturya-Osman-Cenk-Yusuf Mayak ve Bora on biri ile çıktı.

Çetin, Ayhan, Şirvan, A.Yıldız, H.Yılmaz ve K.Çamzeybek ise; yedek kulübesinde teknik sorumlu Reha Fidan’dan forma bekleyen oyuncular oldu.
Soma Masterler, ilk yarısı golsüz tamamlanan maçın  ikinci yarısının 52.dakikasında Bora Bilgener‘in müthiş golüyle  1-0 galip ayrıldı.

Zorlu Bostanlı Masterler deplasmanından 3 puanla dönen Soma Masterler, puanını 21’e yükselterek ilk yarıyı zirvede tamamladı. Masterlerimiz, ikinci yarının ilk maçında Gaziemir Masterler deplasmanına gidecek. Bostanlı Masterler ise sahasında Bayraklı Masterleri konuk edecek.

İKİNCİ YARININ İLK HAFTA MAÇLARI:
Gaziemir Masterler-Soma Masterler
Bostanlı Masterler-Bayraklı Masterler
Dikili Masterler-Saruhanlı Masterler
Seferihisar Masterler-Balçova Masterler
Ay Yıldız Masterler-Ksk 1912 Çarşı Masterler

Tüm master maçları için buraya tıklayınız!
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN