Soma Masterler’de Keyifler Yerinde

Soma Masterler’de Keyifler Yerinde

İlk haftayı 4-0’lık Şemikler Devrim Master galibiyeti ile kapatan Soma Masterler’de keyifler yerinde

İkinci yarının başında Can Açıkgöz ve Yusuf Mayak hamlesi ile maçın seyrini pozitif anlamda değiştiren Soma Master antrenörü Yasin Tunç, sonuçtan ve oyundan memnun olduğunu söyledi.

Şemikler Devrim Master gibi güçlü bir takıma karşı 4-0’lık skorla elde ettikleri galibiyet için mutlu olduğunu belirten Tunç, ”Müsabakayı gol yemeden tamamlamamız sevindirici. Sırada 15 veya 16 Ekim’de deplasmanda Güzelyalı Master ile oynayacağımız maç var. O karşılaşmaya da en iyi şekilde hazırlanacağız. Hedefimiz üç puan.” dedi.  Tüm Master haberleri için buraya tıklayınız!

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN