Soma Masterler Körfezden Galibiyetle Döndü

Soma Masterler Körfezden Galibiyetle Döndü

Soma Masterler İlk Hazırlık Maçında Galip Geldi.

.

Ege Masterler Federasyonu (EMF) Liginde mücadele eden Soma Masterler, yeni sezon öncesinde ilk hazırlık maçını deplasmanda Edremit Masterler ile oynadı.

Soma ekibi, bugün ( pazar) oynadığı hazırlık maçında Türkiye Masterler ve Veteranlar Federasyonu (TMVFL) liginde oynayan Edremit Masterler takımını 1-0 mağlup etti.

 

 

Oldukça sıcak havada oynanan maçta sahaya:Kadir-Tolga-Fatih-Halil-Yücel-Hüseyin-Burak-Mutlu-Avusturya-Ertuğ ve Bora on biri ile çıkan kırmızı-beyazlılar, Avusturya’nın güzel pasını ağlarla buluşturan Tolga Yaman‘ın golüyle deplasmandan 1-0 galip ayrıldı.

Yusuf İpek, Hasan Oğuz, Bülent Aktuğ, İlker Çakır ve Yusuf Mayak gibi yıldız oyuncular çeşitli mazeretlerinden dolayı maç kadrosunda yer almadı.

Tüm Master haberlerini okumak için buraya tıklayınız!Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN