Soma Masterler İzmir’den Puanla Döndü

Soma Masterler İzmir’den Puanla Döndü

Soma Masterler, 13.hafta İzmir deplasmanında Balçova Termal Masterlerin konuğu oldu.

Geçen hafta evinde Gaziemir Masterlere 2-0 mağlup olan Soma Masterler, yaralı geldiği Balçova Termal Masterler deplasmanından bir puanla döndü.

Avusturya ve Hakan Durur’un yokluğunda sahaya Kadir-Hasan-Fatih-İlker-Yücel-Cenk-Y.Mayak-Mutlu-Bahadır-Ramazan ve Y.İpek on biri ile çıkan Soma Masterler, Bahadır Özgen’in ayağından penaltı atışından faydalanamadı.

Soma Masterler bu beraberlikle puanını 29 yaptı ve liderliğini 14.haftaya taşıdı. Soma ekibi 14.hafta deplasmanda Bandırma Gençlerbirliği’nin konuğu olacak..

İki takım arasında Soma’da oynanan maçı Soma Masterler, İlker Çakır, Ali Tatlı ve Yusuf İpek’in golleriyle 3-2 kazanmıştı.(detaylara buradan bakabilirsiniz)


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN