Soma Masterler de Kan Değişikliği

Soma Masterler de Kan Değişikliği

Ege Masterleri Liginde mücadele eden Soma Materlerde antrenörlüğe yeniden Reha Fidan getirildi.

Pandemi normalleşmenin ardından hazırlıklara başlayan Soma Masterler takımında antrenörlüğe Reha Fidan getirildi.

Geçen sezon Hakan Durur’un dümene geçmesiyle çalışmalarına başlayan Soma Masterler, pandemi dolayısıyla çalışmalarına ara vermek zorunda kalmıştı. Normalleşmenin ardından yeniden toplanan masterler, ilk olarak özel işlerinden dolayı antrenörlüğü bırakan Hakan Durur’un yerine daha önce 2 sezon takımı başarıyla antrenere eden Reha Fidan’ı tekrar takımın başına teknik patron olarak getirdi.

Dernek yönetimi, Ayhan Demir’i yardımcı antrenörlüğe, Mehmet Ünlü’yüde kaleci antrenörlüğüne getirdi.

Hakan Durur’a Teşekkür Edildi.

Futbolcu, yönetici ve teknik adam olarak yıllarca takıma hizmet veren Hakan Durur’un, özel işlerinden dolayı görevi bırakmasından dolayı kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi.

SOMA MASTERLER

İlk Çalışma Perşembe

Öte yandan 2021-2022 sezonu için 10 Haziran Perşembe günü antrenmanlara başlayacak olan Soma Masterler, ilk hazırlık maçını da 12 Haziran Cumartesi günü Dikili Masterler ile deplasmanda oynayacak..

Tüm Master haberleri için buraya tıklayınız!

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN