Soma Masterler Çalışmalarına Hız Verdi

Soma Masterler Çalışmalarına Hız Verdi

Ege Masterler Ligi’nde ilçemizi temsil edecek olan Soma Masterler takımı, 20-25 Ekim tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek özel bir turnuva için hazırlıklarını sürdürüyor.

www.somadaspor.com

Başkanlığını Ahmet Meriç’in hocalığını da Hakan Durur’un üstlendiği; kadrosunda 40-50 yaş aralığındaki 28 eski futbolcunun bulunduğu Soma Masterler takımı, Antalya’daki turnuvanın yanı sıra Kasım ayında başlaması planlanan Ege Masterler Ligi içinde çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor..

Hakan Durur önderliğinde antrenmanlarını TFF Tesislerinde sürdüren Soma Masterler takımı, yaklaşık 58 takımın mücadele edeceği Ege Masterler Ligi’nde her sezon olduğu gibi bu sezonda yine zirveye oynayacak takım yaratma amacında..Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN