Soma Masterler 54 Takım Arasında 4.Oldu.

Soma Masterler 54 Takım Arasında 4.Oldu.

54 Takımın mücadele ettiği Ege Masterler ligi Play-Off 3-4’lük maçında Ege Üniversite Masterler ile karşılaşan Soma Masterler, rakibine mağlup oldu ve ligi 4.sırada tamamladı.

PLAY-OFF MAÇLARI TURNUVA DÖNEMİNE GELMESİ İYİ OLMADI

Soma Masterlerin hemen hemen tamamı Soma Kaymakamlık Futbol Turnuvasında oynayan oyuncular.. Play-Off maçlarının tarihleri Kaymakamlık Futbol Turnuvasına denk gelmesi ise büyük talihsizlik.

Turnuvada oynanan futbolcu kardeşlerimizin maçlardaki formalarının teri kurumadan; yorgun-argın çıkılan Ege Üniversite Masterler karşılaşmasında  bedensel yorgunluğun 3-4’lük maçına negatif yansımasıydı..

ALINAN 4.’LÜK BÜYÜK BAŞARIDIR
Yinede, 54 takım arasında alınan dördüncülük hiçte küçümsenecek bir sonuç değil. Sakat-yorgun ve işlerinden feragat edip, özveride bulunarak maçlara giden ve Somamızı başarıyla temsil eden tüm ekibi kutluyorum..
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN