Soma Masterler 2.Hazırlık Maçını Farklı Kazandı

Soma Masterler 2.Hazırlık Maçını Farklı Kazandı

Soma Masterler, Ege Masterler Lig sezonu öncesinde ikinci hazırlık karşılaşmasını deplasmanda Dikili Masterler ile oynadı.

Saat 16:00’da Dikili Stadında yapılan ve Ege Masterler Federasyonu Haldun Dokel, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Osman Tunç ve Abdullah Özüdoğru’nunda yakından takip ettiği karşılaşma 5-0 Soma Masterlerin üstünlüğü ile sonuçlandı.

Bir hafta önce Saruhanlı Masterleri deplasmanda Tolga Yaman ve Mustafa Avusturya’nın golleriyle 2-1 mağlup eden Soma ekibi, bugün oynadığı maçta Dikili Masterleri ilk yarıda İlker Çakır (2) ve ikinci yarıda Ertuğ, Hüseyin Turan ve Ramazan Yılmaz’ın golleriyle 5-0 mağlup etti.

Tüm Master haberleri için buraya tıklayınız!

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN