Soma Master’e Çeşme Tokadı

Soma Master’e Çeşme Tokadı

Ege Masterler ligi A-Grubunda 2.sırada yer alan Soma Master deplasmanda karşılaştığı Çeşme Bld.Master’e 4-3 mağlup oldu.

10 Aralık Cumartesi günü saat 14:00’da Çeşme Dalyan Sahasında sezonun en kötü futbolunu oynayan Soma ekibi, bu maç öncesinde 5 puanla sondan ikinci sırada yer alan Çeşme Belediye Master‘e 4-3 mağlup oldu ve bu sezonki ikinci mağlubiyetini aldı.

Salih-Erol-Ömür-Tolga-Hüseyin-Fatih ve Emre’nin çeşitli mazeretlerinden dolayı oynamadığı maçta sahaya :Yasin-Hasan Burak-Yusuf-Yücel-İlker-Tayşi-Can-Avusturya-Mutlu-Ertuğ ve Semih on biri ile çıkan Soma Masterler ilk yarıyı Avusturya ve Mutlu’nun golleriyle 2-1 önde tamamladı.

İkinci yarıda oldukça sert esen rüzgar futbol kalitesini bir hayli düşürdü. Sert esen rüzgarı lehine çeviren  ev sahibi ekip Çeşme Belediye Master üst üstte bulduğu gollerle karşılaşmadan 4-3 galip ayrıldı.

İlk yarıyı Çeşme Belediye Master mağlubiyeti ile 19 puanda kapatan Soma Master, ikinci yarının ilk haftasında İzmir deplasmanında Şemikler Devrim Master’in konuğu olacak..

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN