Soma Master, İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Soma Master, İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Soma Master, Ege Masterler Play-Off 1.turunda Lebedos Master ile oynayacağı müsabaka öncesi yönetim, teknik heyet ve futbolcular iftar yemeğinde bir araya geldi

Ege Linyitleri İşletmesi Azot tesislerinde sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte konuşan dernek başkanı Ahmet Meriç, Pazar günü oynanacak olan Lebedos Master play-off ilk karşılaşması öncesi teknik heyet ve futbolculara başarılar diledi.

Soma Master ile Lebedos Master arasında oynanacak play-off ilk ayağı müsabakası 2 Nisan Pazar günü Soma Belediyesi TFF Tesislerinde saat 12:00’da başlayacak.

Tüm Master haberlerini göz atmak için şuraya tıklayınız!

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN