Soma Master 3-2 Saruhanlı Master

Soma Master 3-2 Saruhanlı Master

Ege Master +50 Ligi 4.hafta maçında sahasında Saruhanlı Masterleri ağırlayan Soma Master, rakibini 3-2 mağlup etti.

+50 Soma Master, Soma Belediyesi TFF Tesislerinde saat 12:00’da başlayan maçta sahaya: Halim-Ayhan-Hasan-A.Koyun-Halil-Osman-Mehmet-Cenk-Celal-Uğur ve Seyit on biri ile çıktı. Murat Varyemez, Ahmet Meriç, Orhan Karslı, Şahin Sayar ve Harun Sezgin kenardan gelerek oyuna katkı sağlayan oyuncular oldu.

Gol düellosuna sahne olan karşılaşmada +50 Soma Masterlerin gollerini: Uğur Geren, Osman Şahin ve Celal Çetin Demirel attı. Konuk ekip Saruhanlı Masterlerin gollerini ise Yıldıray Arda ve Mustafa Kılınç kaydetti.

Saruhanlı Master galibiyeti ile puanını dört’e çıkaran Soma Masterler, 5.hafta İzmir deplasmanında Bostanlı +50’nin konuğu olacak.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN