Soma Linyitspor Taekwondo Kuşak Sınavı Yapıldı

Soma Linyitspor Taekwondo Kuşak Sınavı Yapıldı

Soma Linyitspor Kulübü’nün Eylül ayı Taekwondo Kuşak Sınavı 128 sporcunun katılımı ile Soma Vali  Muzaffer Ecemiş Spor salonunda yapıldı.

Çok sayıda sporseverler ve ailelerin izlediği kuşak sınavında başarılı olan sporcular bir üst kuşağa terfi etti.

Siyah kuşaklı üst seviye sporcuların yaptığı gösteriler göz kamaştırdı.

Sınav komisyon Başkanı ve  Milli takım Antrenörü: Orhan Karslı şunları söyledi:

‘’Sınavınızda başarılı olan tüm sporcularımızı kutluyor, başta bizlere her zaman destek veren ailelerimize sonsuz teşekkür ediyorum.  Ayrıca her zaman olduğu gibi bizleri yalnız bırakmayan sınav komisyon üyelerimiz: Milli hakem Mustafa Altınöz, Ali Gürleyen, Serpil Konak, dönemin çok başarılı sporcularımızdan Sinem Sezgin ve antrenörümüz Fatma Karslı hanımefendi ye katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.’’dedi.

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN