Soma Kaymakamlık Voleybol ve Futbol Turnuvası Hakkında

Soma Kaymakamlık Voleybol ve Futbol Turnuvası Hakkında

15 Mart 2020’den itibaren Koronavirüs sebebi ile ara verilen Soma Kaymakamlık Futbol ve Voleybol turnuvası 2022 sezonunun akıbeti belli oldu.

İlgili kurumdan aldığımız bilgilere göre; anılan tarihe kadar bir aksilik olmaz ise Voleybol Turnuvası 2022 Şubat ortası, Futbol Turnuvası ise Ramazan Bayramı sonrasından itibaren başlıyor.Konuyla ilgili Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dilek Mert, ilerleyen zamanlarda takım temsilcilerine kapsamlı açıklama yapacak.

Tüm turnuva haberleri için buraya tıklayınız!

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN