Soma Kaymakamlık Tenis Turnuvasında Finalin Adı Belli Oldu…

Soma Kaymakamlık Tenis Turnuvasında Finalin Adı Belli Oldu…

Soma Kaymakamlık 1.Tenis Turnuvası 30 yaş üstünde finalin adı belli oldu.

Seyredenlerin büyük keyif aldığı yarı finalin ilk maçında Refik Ağartan ile Orçun Çaprazı finale kalabilmek adına korta çıktı.

Refik Ağartan deneyimli rakibi Orçun Çaprazı 6/1 ve 6/0’lık setlerle 2-0 geçerek adını finale yazdıran ilk oyuncu oldu.

Günün ikinci maçında Kemal Çamzeybek ile İsmail Şarlayan karşı karşıya geldi. Çekişmeli ve bir o kadarda zevkli geçen  karşılaşmanın setlerini 6/2 ve 6/3 kazanan Kemal Çeybek, Refik Ağartan ile birlikte adını 30 yaş üstü finaline yazdıran sporcu oldu.
FİNAL SALI GÜNÜ
Refik Ağartan ve Kemal Çaybeybek 30 yaş üstü finalinde 3 Temmuz Salı günü ELİ Azot Tesislerinde karşı karşıya gelecek.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

1 YORUM

  1. Avatar

    Cevdet hocam merhaba bu ne guzel bir turnuvadir boyle ancak biraz tanitim eksikligi var sanirim cunku benim gibi tenis hastasi birinin bile haberi yok
    Bu turnuvada hem oynamak hem izlemek muthis keyiflidir.Neyse onumuzdeki yillara nasip insallah.Bu arada sevgili kardeşim kemal camzeybek’e basarilar diliyorum. Saygilarimla

YORUM YAZIN