Soma Kaymakamlık Futbol Turnuvası (VİDEO)

Soma Kaymakamlık Futbol Turnuvası (VİDEO)

Soma Kaymakamlık Futbol Turnuvasının başlamasına aylar kala turnuvanın startının verileceği günü heyecanla beklerdik. Saygı duyduğum ben ve benim gibi birçok kişi, sevdiğimiz arkadaşlarla turnuva sayesinde tekrar bir araya gelebilecek olmanın heyecanı içerisindeydik.

Geçen sezon 2 Mart 2020 Pazartesi günü İmbat Madencilik-İmbat Madencilik (2) takımları arasında coşku ve heyecanla başlayan ”27.Soma Kaymakamlık Bahar Kupası Özge Kanbay Futbol Turnuvası” 14 Mart 2020 Cumartesi günü Devlet Hastanesi-Soma Belediyesi maçlarının ardından Pandemi dolayısıyla yarıda kalmıştı.

Aradan bir yıl geçmesine rağmen o özlemle beklediğimiz ”sağlıklı günler tekrar geri gelse de turnuvalara kaldığımız yerden devam etsek”diye bekledik durduk.. Ama gel gör ki; Pandemi süreci hala devam ediyor.. Yani anlayacağınız bu sezonda turnuva olmayacak gibi..

Bizde bu seneyi geçen sezon yarıda kalan turnuvadan bazı estanteneleri ve güzel anıları aşağıdaki kısa videoda sizlerle paylaşıp bi nebze olsun o güzel anları hatırlamak istedik.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

1 YORUM

  1. Avatar
    Burak Ertek

    Bu sene turnuvayı kardeşlik kazandı… Selamlar.

YORUM YAZIN