Soma Çarşıdan Bomba Transferler..

Soma Çarşıdan Bomba Transferler..

25.Soma Kaymakamlık Futbol Turnuva karşılaşmalarının başlamasına az bir süre kala, takımlar kadrolarını iyice netlendirmeye başladı.

Bu sezon bir hayli iddalı olan ve takımın başına Reha Fidan’ı getiren Soma Çarşı, bomba transferler yapmaya devam ediyor..

ELİ’den Uğur Geren, Yuta Çalışkandan Şükrü Zenger, İmbat’tan Bora Bilgener ve Yücel Durali, Bergama dan Veli Pancar, Teiaş’tan Selim Duvarcı, 3.lig geçmişi olan Oğulcan Nilderya, ELİ’den Dinçer Çakır, Soma Kömürlerinden Kenan Bulut, Birol Civelek ve Amatör takımlarda oynamış Mustafa Özgür’ü kadrosuna kattı.

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN