Soma Belediyesi Suskunluğunu Bozdu!..

Soma Belediyesi Suskunluğunu Bozdu!..

Geçen sezon B-grubunda mücadele eden ve oynadığı beş maçta sadece Remzi Paşalı (3) ve Özgür’ün golleriyle Ar-Ge Müdürlüğünü 4-1 mağlup eden Soma Belediyesi, 1 galibiyet, 4 mağlubiyetle grubu 5.sırada tamamladı ve turnuvaya veda etmişti.

Geçen seneden ders çıkartan kırmızı-beyazlılar aynı hataya düşmemek için Akhisar Masterlerin başarılı defans oyuncusu Erkan Gelir, Nakliyecilerden Erol Tor ve Somaspor’un alt yapı hocası Kadir Bilir’i kadrosuna kattı. Takımın başına da teknik sorumlu olarak Kazım Açıkgöz‘ü getirdi.

EĞİTİM GÜCÜ 1-2 ELİ (3)
Eğitim Gücü ve ELİ (3) Soma TFF Tesislerinde hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Eğitim Gücün’den Kemal Çamzeybek‘in golüne Ozan Güraçar ve Baybars Kabakoğlu ile cevap veren ELİ (3) karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı.

Tüm turnuva haberleri için buraya tıklayınız!..

 

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN