Soma 301 Karaelmasspor Kulübü Satılığa Çıktı

Soma 301 Karaelmasspor Kulübü Satılığa Çıktı

Manisa 1.Amatör Küme takımlarından Soma 301 Karaelmasspor Kulübü Satılığa Çıktı

Soma ve Türk futbolununa özellikle alt yapıdan kazandırdığı genç oyuncular ile adından sıkça söz ettiren Soma 301 Karaelmasspor kulübünü; başkanı, hocası, malzemecisi kısacası her şeyi olan Levent Analı satılığa çıkardı.

Kurulduğu günden beri takımın her alanında başarılı bir şekilde mücadele eden 60 yaşındaki kurt hoca Levent Analı, bu süre içinde bir çok oyuncusunu profosyonel takımların alt yapılarına göndererek onların gelişimi ve yükselmesine ön ayak oldu.

Kurt hoca alt yapıda yetinmeyip bir sezon önce A-takım düzeyinde kurduğu takımını Manisa 2.Amatör Küme’den 1.Amatör kümeye yükseltti.


LEVENT ANALI KARAELMASArtık Yoruldum

Yetiştiricilik misyonunu layıkıyla yerine getiren 60 yaşındaki Analı, artık yorulduğunu bundan böyle yeşil sahalarda çalıştırıcı değil de koordinatörlük yapacağını bu anlamda da Soma 301 Karaelmasspor takımını satılığa çıkardığını belirtti.

Kulübe talip olacakların levent Analı ile temasa geçmesi için irtibat no’su 0537-2484945

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

1 YORUM

  1. Avatar
    Pazarcı Hasan

    levet hoca bu takımın sana ihtıyacı var

YORUM YAZIN