Sodos Yeni Sezonu Darkale’de Açtı

Sodos Yeni Sezonu Darkale’de Açtı

Soma Doğa Sporları Kulübü Derneği (SODOS) yeni sezonu Darkale-Kırkoluk etkinliği ile açtı.

Soma Beledisiyle ortaklaşa Darkale’nin doğal ve kültürel güzelliklerini turizmine kazandırılması için Darkale yürüyüş yolları projesinin haritalandırılmasını da yapan Soma Doğa Sporları Kulübü Derneği (SODOS), Pandemi kısıtlamalarının esnetilmesi ile ilk yürüyüşünü 46 kişilik katılımcı ile gerçekleştirdi. HES kodu, maske ve mesafe kurallarına titizlikle dikkat edildiği doğa yürüyüşü 9 km sürdü.


Dernek başkanı Mustafa Alioğlu önderliğinde Pandemi dolayısıyla aylardır uzak kaldıkları doğayı ve dağları çok özleyen katılımcıların etkinlik boyuncu yüzlerindeki memnuniyet ifadesi gözlerden kaçmadı.

Etkinlik ve Soma Doğa Sporları Derneği (SODOS) ile bilgi almak için derneğin resmi sosyal medya adresi SODOS Soma Doğa Sporları Kulübü Derneği’nden faydalanabilirsiniz.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN