Siyah-İnciler Muhteşemdi

Siyah-İnciler Muhteşemdi

Ligin ilk haftalarında olduğu gibi Yıldırım Belediyespor karşısında da Somaspor’lular takımlarına sahip çıktı, Atatürk Stadı’nı tıklım tıklım doldurdu.

SOMADASPOR

Maçın başından sonuna dek, Somaspor taraftarının mikrofonu eline alan amigo Murat önderliğinde görülmeye değer şovu ve takımına gönülden bağlılığı muhteşemdi.

Maçtan önce açılan pankartta “Bu Filmin Sonu Yok!” mesajı oldukça anlamlıydı. Çünkü en büyük güç Somaspor taraftarının kitabında, her zaman olduğu gibi; vefa ve dostluk ikiz kardeşti.

Takımlarının arkasında desteğini bir an olsun esirgemeyen Siyah-Beyazlı futbolseverler, 90 dakikanın sonunda alınan 3 puanla beraber takımlarını bağırlarına basarak; ”Siyah-Beyaz-Şampiyon-Soma” eşliğinde takımlarını  soyunma odasına alkışlarla uğurladılar. SİYAH-BEYAZ DEVAM..

Not:58 Adet taraftar görselleri somadaspor facebook sayfamızda yayınlanacaktır.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

1 YORUM

  1. Avatar

    Soma halkı kenetlenerek bu maçı futbolcu arkadsşarımız ile zorlu maçı aldı. Yıldırım sporu evine puansız yollayarak haklı bir galibiyet aldık.

YORUM YAZIN