Sinan Vardar Soma’da

Sinan Vardar Soma’da

Somaspor a desteğini ve ilgisini asla esirgemeyen Onursal Başkanımız Sinan Vardar, takımımızın bu haftaki maçında konuğumuz olacak.

HABER:SOMADASPOR.COM

Uzun süredir Somaya gelemeyen Sinan Başkanın gelişi camiada heyecan yarattı.

YARIM KALAN İŞİ TAMAMLAMAYA MI GELİYOR?

Bildiğiniz gibi Sinan Vardar başkanlığındaki Somaspor şanssız bir dönem geçirmiş ve profesyonel lig hayalini gerçekleştirememişti. Devam eden süreçte Sinan Başkan takımımız ile ilgisini hiç koparmadı. Yönetim kurulu ve Belediye Başkanımız ile sürekli görüşerek fikirlerinden faydalanılan Futbol duayeni Sinan Vardar bu sefer yarım kalan ŞAMPİYONLUK hikayesini tamamlamaya geliyor.

Geçen sezon şampiyon olan Alibeyköyspor‘a bilgi ve birikimi ile destek olup Şampiyonlukta büyük emeği olan Sinan Vardar‘ın gelişi tüm şehri heyecanlandırdı.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN