Sarıyer Maçımızın Hakemleri Belli Oldu

Sarıyer Maçımızın Hakemleri Belli Oldu

2.Lig Kırmızı Grup 12. hafta maçında Yusuf Ziya Öniş  Stadı’nda Sarıyerspor ile Somaspor arasında oynanacak maçı yönetecek hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Komitesi tarafından yapılan atamalara göre, 10 Kasım Çarşamba günü saat 13.00’da İstanbul Yusuf Ziya Öniş  Stadyumu’nda oynanacak olan Sarıyerspor-Somaspor karşılaşmasını, Uşak Bölgesi Klasman hakemi olan Veli Karakaya yönetecek.

Hakem Karakaya’nın yardımcılıklarını Barış Sun ile Baykal Tuna yapacak. Zorlu mücadelede 4. Hakem olarak ise Levent Balcı görevlendirildi.

Tanıdık Tek İsim Var

Hakem triosu içerisinde maçımızda görev alacak tek tanıdık isim Baykal Tuna oldu. Tuna, 2017-18 Bölgesel Amatör Lig sezonunda Çiğli Bld.Spor’u Atatürk Stadı’nda Jaba, Çağlar ve Sinan’ın golleriyle 3-0 mağlup ettiğimiz maçta yine yardımcı hakem olarak görev aldı. (Baykal Tuna, haberin görselinde bize göre solda)

OĞUZ AKYÜZ B KLASMANINDA

Oğuz Akyüz, Şanlı Urfa Erzincan Maçında

Soma’lı hakem hocamız Oğuz Akyüz, 2.Lig Beyaz grupta Şanlı Urfaspor ile Anagold 24 Erzincanspor arasında oynanacak karşılaşmada 1.yardımcı hakem olarak görev yapacak.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN