Şampiyon Soma Kömürleri Sahaya İniyor..

Şampiyon Soma Kömürleri Sahaya İniyor..

Geçen sezon Teiaş Eğitim Tesislerinde oynanan ve 1600 kişiye yakın taraftarın seyrettiği final maçında Devlet Hastanesini Uğur Aksoy ve Bahadır Korkmaz’ın golleriyle 2-1 mağlup ederek kupayı müzesine götüren Soma Kömürleri, 26. sı gerçekleşecek turnuvada ”Bizde Varız” dedi.

SOMADASPOR

Bilindiği gibi Kurumla ilgili bazı olumsuz nedenlerden dolayı turnuvaya katılıp katılmayacakları belli olmayan şampiyon Soma Kömürleri, bugün itibari ile katılma kararı aldı.
Oynadıkları olumlu futbollarıyla şampiyonlukta büyük katkı sağlayan Bahadır Özgen ve Şevket Yazıcı takımdan ayrılırken, Taşkonak takımının defans oyuncusu Semih Sakaldaş takıma kazandırıldı.

Tüm turnuva haberleri için buraya tıklayınız!
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN