Sakatlıktan Dönen Safa Ali Tekrar Sakatlandı

Sakatlıktan Dönen Safa Ali Tekrar Sakatlandı

Somaspor’un Ankaraspor ile karşı karşıya geldiği maçta oyuna 22.dakikada Kadir Kurt’un yerine dahil olan Safa Ali Memnun yeniden sakatlandı.

Siyah-beyazlı ekipte Safa Ali Memnun, 5 ay sonra Ankaraspor maçının 22.dakikasında sakatlanan Kadir Kurt’un yerine oyuna dahil oldu. Talihsiz oyuncu maçın 80.dakikasında ikili mücadele sonrasında sakatlandı ve oyuna devam edemedi. Safa’nın eski sakatlığının nüksetmediği ayak bileğinin dönmesi ile oyunu bıraktığı bilgisi geldi.

SAFA ALİ MEMNUN SOMASPOR

Yine Ankaraspor Maçı Sendromu!

Takıma büyük umutlarla transfer edilen Safa Ali Memnun, yaşadığı sakatlık nedeniyle bu sezon sadece 5 lig maçında toplam 395 dakika görev yaptı. İlginçtir Safa ilk yarının 6.haftasında deplasmanda oynanan Ankaraspor maçı öncesinde sakatlık geçirmişti.

Kadir Kurt Somaspor

Kadir Kurt’a Nazar Değdi!

23 Maçın tamamında kaleci Tunay Meral ile birlikte yer alan ve takımın en istikrarlı oyuncularından biri olan Kadir Kurt’un 22.dakikada sakatlanarak oyun dışında kalması, genç oyuncuya nazar değdiği yorumlarına neden oldu. Kadir ve Safa’nın sakatlığı ile ilgili bilgi hafta içi çekilecek MR sonucunda netlik kazanacak.

Bizi Somadaspor Facebook adresimizden de takip edebilirsiniz.

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN