Pomaklara ”Atamayana Atarlar” Kuralı İşledi.

Pomaklara ”Atamayana Atarlar” Kuralı İşledi.

Manisa 1.Amatör Küme C-grubunda mücadele eden Turgutalp Gençlikspor, ilk iki için çok büyük önem taşıyan maçta Kayalıoğluspor’a 2-0 mağlup oldu.

 

Turgutalp Gençlikspor Teknik Sorumlusu Caner Başaran, Kayalıoğluspor karşısında alınan 2-0’lık mağlubiyetin ardından açıklamalarda bulundu.

Teknik Sorumlusu Caner Başaran,lider Kayalıoğluspor karşısında kötü oynamadıklarını ancak gol atamadıklarını söyledi.Başaran, 2-0 kaybettikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, Kayalıoğlu’na galibiyet için geldiklerini belirterek, “Oyun olarak kötü oynamadık, ancak futbolda ” Atamayana Atarlar” kuralını yaşadık.”dedi.

Girdikleri bariz gol pozisyonunda meşin yuvarlağı filelerle buluşturamadıklarını ifade eden Başaran, şunları söyledi:
“Bugünkü Maçta resmen futbolun ‘atamayana atarlar’ kuralını yaşadık. İlk yarı girdiğimiz 3 ikinci yarı 4 toplam 7 gol pozisyonu gole çeviremeyince mağlup olduk. Sezonun en etkili futbolunu oynadığımızı söylemek doğru olur. Sahada sonuna kadar aslanlar gibi mücadele eden oyuncularımızı alnından öpüyorum. Bundan sonra tüm maçlarınızı kazanıp mecidiyenin puan kaybını bekleyeceğiz. Şansımız her ne kadar azalmış gibi görünse de son düdüğe kadar mücadelemizi sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN