Özgür Mat’tan Sevindirici Haber Geldi!

Özgür Mat’tan Sevindirici Haber Geldi!

Somaspor malzeme sorumlusu Özgür Mat ve arkadaşları içinde bulundukları 07 SHC 55 plakalı araç 24:12.2017 tarihinde 04.00 sıralarında Bölcek- Kınık Karayolu’nun 4’üncü kilometresinde yol kenarındaki trafik levhasına çarparak, takla atmıştı..

Yaklaşık 12 gündür Bergama Devlet Hastanesinde yoğun bakımda olan ve yaşam savaşı veren Özgür’den sevindirici haber geldi! Nefes alış verişini makinaya bağlı olarak yapan Özgür Mat nihayet makinadan kurtuldu ve nefes alış verişini kendi yapmaya başladı.

Somaspor yönetimi Özgür Mat’ın sağlık durumu ile yakından ilgilendiklerini, Özgür’ün eski sağlığına da kavuşması için ellerinden geleni yapacaklarını söylediler.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

1 YORUM

  1. Avatar
    Halil ibrahim bahadır

    Gecmis olsun kardesim.. allah acil sifanı versin insallah . Simdi gordum ve inanilmaz uzuldum. Insallah bian once aramiza donersin kardesimmmm

YORUM YAZIN