Özel İdare Maçımıza İstanbullu Hakem

Özel İdare Maçımıza İstanbullu Hakem

2.Lig Beyaz Grup 27.hafta maçında 19 Mart Cumartesi günü oynanacak Somaspor-Bayburt Özel İdare Spor maçını İstanbul Bölgesi hakemi Burak Taşkınsoy yönetecek.

Bir gün önce Erokspor deplasmanından bir puanla dönen Somaspor, 27.hafta maçında kendi saha ve seyircisi önünde Sivas Belediye Spor ile birlikte ligin dibine demir atan Bayburt Özel İdare Spor‘u konuk edecek. Saat 14:00’da Atatürk Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı İstanbul bölgesi hakemi Burak Taşkınsoy yönetecek.

İstanbullu Hakemle 2.Kez

İlk defa maçımızda düdük çalacak olan Burak Taşkınsoy‘un yardımcılıklarını; Mücahit Değermenci ile Berkay Salman yapacak. Karşılaşmanın 4’üncü hakemi ise Fevzi Erdem Akbaş olacak.

BURAK TAŞKINSOY HAKEM

İstanbullu hakem, bu sezon ikinci kez Somasporumuzun maçına çıkacak. Yılmaz, ilk yarının 5.haftasında Esenler Erokspor’u evimizde, uzatma bölümünde bulduğumuz golle 2-1 mağlup ettiğimiz maçta yardımcı hakem olarak görev aldı. (Fotoda; Somaspor-Erokspor maçı sonrası Burhanettin Basatemür, Burak Taşkınsoy’un elini sıkarken görülüyor.)

Burak Taşkınsoy 101. Maçına Çıkacak

Burak Taşkınsoy, Pazar günü Somaspor-Bayburt İl Özel İdarespor maçıyla birlikte meslek kariyerinde 101’inci profesyonel lig maçında görev alacak. Taşkınsoy, geçmişte 1. Ligde 1, 2. Ligde 22, 3.Ligde 15, Türkiye Kupası’nda 1 ve U19 Elit Lig 1 olmak üzere 100 profesyonel lig maçında görev aldı.

Bağlantılı Haberler:

Basatemür, Futbol Böyle Bir Şey
İlaç Gibi Geldi: Bayburt İl Özel İdare 0-3 Somaspor
Doğru Diziliş, Doğru Oyun, İyi Skor
Bayburt Maçımızın Hakemi Lütfullah Aslan
Basatemür Özel İdarespor Maçına Değindi
Bayburt Özel İdarespor 0-1 Somaspor
Bayburt-Somaspor Maçının Hakemleri Belli Oldu
Bayburt Maçımız Ertelendi
Bayburt-Somaspor Maçını Yalçın Taşkınfurat Yönetecek
Anlamlı Galibiyet, Takım Taraftar Buluşması
Arifeyi Gösterip Bayramı Göstermedik:3-1
Somaspor Özel İdareyi Bekliyor
Somaspor Özel İdare Maçının Hakemleri Belirlendi

Bizi Somadaspor Facebook adresimizden de takip edebilirsiniz.

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN