Özcan Aydın’dan Sevindirici Haber!

Özcan Aydın’dan Sevindirici Haber!

Geçen sezon Somaspor’un şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan, oynadığı pozitif futboluyla büyük keyif veren Özcan Aydın’dan sevindirici haber geldi.

Bir çok kulübün kıskacında olan, Somaspor’lu taraftarlarca akıbiyeti merak edilen Özcan Aydın Somaspor’la antrenmanlara çıkmaya başladı.

Velhasıl-ı kelam, adam eksiltmesi, güzel golleri ve orta sahamızın dinamosu Özcan Aydın’ın takımla çalışmalara başlaması bana göre sözleşmesi olmasına rağmen siyah-beyazlıların en büyük transferi gerçekleşti diyebiliriz 🙂

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN