Oryantiring’te Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Farkı..

Oryantiring’te Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Farkı..

1 Mart 2018 Perşembe günü Kırkağaç Çamlık Mesire alanında Kücükler-Yıldızlar-Gençler Oryantiring il birincilıği Müsabakası Manisa ve ilçelerinden 272 Sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Yıldız Erkek – Yıldız Kız ve Küçük Erkek – Küçük Kız Kategorilerinde toplam 140 sporcunun mücadele ettiği müsabakaya 20 sporcuyla katılan Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu her yıl olduğu gibi bu yıl da müsabakaya damgasını vurdu ve 4 kupa 25 madalya ile yarışmayı tamamladılar.Turgay Çamyaran ve Cumhur Toka‘nın antrenere ettiği Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu sporcularının başarıları ise şöyle:

Yıldız Kız Takımı il birincisi, Yıldız Erkek Takımı il dördüncüsü, Küçük Kız Takımı il üçüncüsü, Küçük Erkek Takımı il üçüncüsü olurken; bireysel değerlendirmede Merve Bektas il birincisi, Beren Çozel il ikincisi, Sude Usalp il üçüncüsü Kadriye İlteris il üçüncüsü H. Emre Bıldır İl dördüncüsü oldu. Ayrıca; Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Yıldız Kız Takımı il birincisi olarak ilimiz Manisayı Burdur’da düzenlenecek olan grup yarışmalarında temsil etmeye hak kazandı. Başarılarından dolayı Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulunu kutlarız..

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN