Oryantiring’te Necip Fazıl Kısakürek Farkı

Oryantiring’te Necip Fazıl Kısakürek Farkı

Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu eğitimde olduğu gibi spor’da da farkındalık yaratmaya devam ediyor..

29 Aralık 2019 tarihinde Akhisar Gölet Mesire Alanında düzenlenen 170 sporcunun katıldığı Oryantiring 14 Yaş Altı İl Birinciliği yarışında ilçemizi temsil eden Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Oryantiring Takımı sporcuları Soma’ya dereceyle döndüler..

İREMSU İNANÖZ
UMUT BOZBAY
M. KADİR TAŞKIRAN
MUHİTTİN ARSLAN
BEREN EVDEĞİŞ ilk kez yarıştıkları parkurda soğuk havaya rağmen güzel bir mücadele sergileyerek geleneği bozmadılar ve okullarını Oryantiring sporunda başarıyla temsil ettiler..

Umut BOZBAY E12 kategorisinde İl İkincisi
Beren Evdeğiş K14 kategorisinde İl İkincisi oldular.


Emeği Geçenlere Teşekkür Ettiler

2014 yılından itibaren Manisa da ve farklı illerde elde ettikleri başarılarla adından söz ettiren Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Oryantiring Takımı antrenörleri ve aynı zamanda Oryantiring Hakemi olan Turgay ÇAMYARAN ve Cumhur TOKA: Soğuk havaya rağmen parkuru tamamlayan ve derece alan öğrencilerini, velilerini kutladıklarını ve destekleri için Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dilek MERT‘e Okul Müdürü Eren SARAÇ‘a Türkiye Oryantiring Federasyonu Organizasyon Kurulu Başkanı Özgür MORBEL‘e, Kurul üyesi Fehmi YAMAN‘a Oryantiring İl temsilcisi Figen TARAN‘a, teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN