Onur Ulaş’tan Sevindirici Haber

Onur Ulaş’tan Sevindirici Haber

Somaspor’un başarılı defans oyuncusu Onur Ulaş’tan sevindirici haber geldi.

Geçen sezon doktorların yanlış teşhis koymasıyla uzun süredir futboldan uzak kalan Onur Ulaş, takımla birlikte yarın çalışmalara başlıyor..

Talihsiz oyuncu sosyal medya adresinde yaptığı paylaşımda;

”2020/2021 sezonunun sonunda geçirmiş olduğum bir ameliyat sonucunda yanlış bir hastalık teşhisi konuldu. Bu süreç ben, ailem ve sevenlerim için çok zorlu geçti. Yaklaşık 3 aydan fazla bir süredir futboldan uzak kalarak, çalışmalarıma ara vermek zorunda kalmıştım. Bugün itibari ile yapılan son kontrollerden sonra futboldan beni uzak bırakacak hiçbir durumun olmadığı anlaşıldı. Yarın itibari ile aynı hırsla takımım Somaspor’la çalışmalarıma büyük bir sevinçle başlayacağım.”ifadelerine yer verdi.

 

Etiketler

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN