Onur Ulaş Gemiyi Terk Etmedi

Onur Ulaş Gemiyi Terk Etmedi

Somaspor, 2019-2020 sezonunda oyuncu kadrosunda bulunan ve Üzeyir Ergün’den sonra takım kaptanlığını üstlenen Onur Ulaş ile yeniden anlaştı.

Siyah-Beyazlılar iç transferde; kaleci Tunay Meral, Melih Şencan,Nurettin Çağlar, Mustafa Şengül, Kadir Karış, Özkan-Özcan Kalman ve Arda Ünal’dan sonra defansın başarılı ismi Onur Ulaş ile yeniden nikah tazeledi.

Defansın merkezinde Melih Şencan ile birlikte iyi bir ikili oluşturan Onur Ulaş, bu sezonda takım kaptanlığı için pazu bandına en yakın isimlerin başında geliyor..Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN