Okul Sporları Bocce Birinciliği Gerçekleşti

Okul Sporları Bocce Birinciliği Gerçekleşti

Soma ve Kırkağaç’ tan okulların katılımı ile Okul sporları kapsamında ilçemizde ilk defa BOCCE grup müsabakaları düzenlendi.

SOMADASPOR

İlk müsabakaları olmasına rağmen grup ikincisi olan Canlar Ortaokulu ilçemizi Manisa da yapılacak olan il birinciliği müsabakalarında temsil edecekler. Konu ile ilgili açıklama yapan Soma Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdüresi Dilek Kuruçay, ”Amacımız BOCCE sporunu okullarımızda daha fazla yaygınlaştırmak ve ilçe turnuvaları yapabilecek düzeye gelmek. Dereceye giren tüm takımlarımıza başarılar dilerim.”dedi.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN