Oktay Çabuk Somaspor’da

Oktay Çabuk Somaspor’da

Somalıların yakından tanıdığı Antrenör Oktay Çabuk doğup büyüdüğü şehrin takımı olan 3. Lig ekibi Soma Spor ile anlaştı.

SOMADASPOR

Teknik Direktör Burhanettin Basatemür’un yardımcılığını yapacak olan Oktay Çabuk UEFA A ve Atletik Performans Belgelerine sahip.

OKTAY ÇABUKKısaca Oktay Çabuk..
Başarılı teknik adan daha önce;  Soma 13 Eylül Bld. Spor, Soma Sotes Spor, Akhisar Bld. Spor, Manisa Laleli Spor,Gaziantep Spor, Gençlerbirliği, Bursa M. Kemalpaşa Spor, Isparta Emre Spor, Aydın Spor, Foça Spor, Çine Madran Spor ve Soma Zafer Spor takımlarında teknik adam olarak görev yaptı.

Somaspor’a transferiyle ilgili açıklamalarda bulunan Oktay Çabuk ; ”Öncelikle beni bu göreve layık gören Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum. Bütün gücümle çalışarak Soma Sporu layık olduğu yerlere getirmek için mücadele edeceğim” dedi.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN