Oktay Çabuk Pazarspor’da

Oktay Çabuk Pazarspor’da

Somamızın değerli Antrenörü Oktay Çabuk, geçtiğimiz hafta içinde 2. Lig Kırmızı grup da mücadele eden Pazar Spor ile anlaştı.

www.somadaspor.com

İlk üç maçta 11 gol yiyen ve puanla tanışamayan Pazar Spor, Teknik Adam değişikliğine giderek tanınmış Teknik Adam Cafer Aydın ile anlaştı.

Teknik Direktör Cafer Aydın’ın ekibinde kondisyoner olarak göreve başlayan Oktay hoca Cumartesi günü grubun güçlü takımı olan Van spor maçına çıktı. İlk çıktığı maçta rakibini 2-0 yenen Pazar sporda müthiş bir başlangıca imza atmış oldular.

Yeni takımıyla elde ettikleri galibiyetin ardından açıklamalarda bulunan başarılı teknik adam, ”Cafer Aydın gibi çok değerli bir teknik direktör ile çalışmak beni çok mutlu ediyor. İlk maçımızı gol yemeden kazanmış olmamız harika. Umarım Çarşamba günü Sivas maçıyla çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Soma’dan beni arayan mesaj atan güzel dileklerde bulunan tüm dostlarıma selamlarımı gönderiyorum.”dedi.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN