Oktay Çabuk Kütahyaspor’da

Oktay Çabuk Kütahyaspor’da

Oktay Çabuk 3. Lig 1. Grupta yer alan Belediye Kütahyaspor ile anlaştı.

2022-2023 Sezonun da Belediye Kütahya Spor ile anlaşan Soma’lı Antrenör Oktay Çabuk kariyerine yeni bir başarı hikayesini yazmaya hazırlanıyor.

Oktay Çabuk Kütahyaspor

Hepimizin yakından tanıdığı Teknik Direktör İsmail Güldüren’in ekibinde Atletik Performans Antrenörü olarak görev yapan Oktay hoca mavi şimşekleri şampiyon yapmak için çalışmalara başladı.

Bu Sezon Yarım Kalan İşi Bitirme Zamanı Geldi

3. Lig 1. Grupta yer alan Belediye Kütahya Spor 14 Temmuz dan bu yana Afyonda kamp yapmaktadır.
Oktay hoca; ”Bu sene kariyerimin en anlamlı yılı olabilir. İki senedir play off oynayan takımlarda çalışma fırsatım oldu ama bu sene yarım kalan işi bitirme zamanı geldi.”dedi.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN