Oğuz Akyüz’e Önemli Görev
![Oğuz Akyüz’e Önemli Görev](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/OĞUZ-AKYÜZ-5.jpg)
Manisa Bölgesi Klasman hakemlerimizden Oğuz Akyüz, grubumuzda yer alan Fethiyespor-Denizlispor maçında görev yapacak.
Soma’lı B-Klasman yardımcı hakemimiz Oğuz Akyüz, 2.Lig Kırmızı 7.hafta maçında Fethiyespor ile Denizlispor arasında oynanacak karşılaşmada kıdemli yardımcı hakem olarak bayrak sallayacak.
8 Ekim Pazar günü Fethiye İlçe Stadı’nda oynanacak maçın başlama saati 19:00.
Zorluk derecesi yüksek maçta orta hakem Serkan Pınar’ın kıdemli yardımcı hakemi olarak sahaya çıkacak Oğuz Akyüz hocamıza ve triosuna başarılar dileriz.