Oğuz Akyüz’e BAL Play-Off’da Zorlu Görev

Oğuz Akyüz’e BAL Play-Off’da Zorlu Görev

Soma’lı B-Klasman yardımcı hakemimiz olan Oğuz Akyüz, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) Play-Off 2.Kademe maçında oynanacak olan Ağrı 1970 Spor ile Malatya Yeşilyurt Bld.Spor karşılaşmasında yardımcı hakem olarak bayrak sallayacak.

1.Kademe maçlarını bay çeken iki takımın mücadelesi 12 Mayıs Pazar günü Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksinde saat 15:00’de oynanacak.

Zorlu müsabakada Emre Kargın, Mustafa Han ve Önder Turgay ile görev yapacak Oğuz Akyüz hocamıza başarılar dileriz.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN