Oğuz Akyüz Zorlu Maçta!

Oğuz Akyüz Zorlu Maçta!

Oğuz Akyüz, 2.Lig Beyaz Grup 11.hafta maçında Esenler Erokspor ile Ankaraspor arasında oynanacak karşılaşmada kıdemli yardımcı hakem olarak bayrak sallayacak.

Manisa B-Klasman yardımcı hakemimiz Oğuz Akyüz, 2.Lig Beyaz Grup 11.hafta maçında Esenler Erokspor ile Ankaraspor arasında oynanacak karşılaşmada kıdemli yardımcı hakem olarak bayrak sallayacak.

28 Ekim Cumartesi günü Esenler Erokspor Stadı’nda oynanacak maçın başlama saati 15:00.
Lig ikincisi ve üçüncüsünün bir araya geleceği zorlu maçta orta hakem Eren Özyemişcioğlu‘nun kıdemli yardımcı hakemi olarak sahaya çıkacak Oğuz Akyüz hocamıza ve triosuna başarılar dileriz.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN