Oğuz Akyüz, Nazilli Bld-Mersin Maçında
![Oğuz Akyüz, Nazilli Bld-Mersin Maçında](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/Oguz-Akyuz-Nazilli-Bld-Mersin-Macinda.jpg)
Manisa B-Klasman yardımcı hakemimiz Oğuz Akyüz, 2.Lig Beyaz Grupta Nazilli Bld.Spor ile Yeni Mersin İdmanyurdu arasında oynanacak 16.hafta maçında görev yapacak
Oğuz Akyüz, 2 Aralık Cumartesi günü Nazilli İlçe Stadı’nda saat 14:00’da oynanacak zorlu müsabakada, maçı yönetecek Muğla Bölgesi Klasman hakemlerinden Hakan Ülker’in, Kürşathan Akın ve Emre Küçük’le beraber yardımcılığını üstlenecek.
Başta hocamız Oğuz Akyüz‘e ve trioya başarılar dileriz.