Oğuz Akyüz İnegöl-Kastamonuspor Maçında

Oğuz Akyüz İnegöl-Kastamonuspor Maçında

Manisa B-Klasman yardımcı hakemimiz Oğuz Akyüz, 2.Lig Kırmızı Grupta İnegölspor ile Kastamonuspor arasında oynanacak 23.hafta maçında kıdemli yardımcı hakem olarak görev yapacak.

Oğuz Akyüz, 31 Ocak Çarşamba günü İnegöl İlçe Stadı’nda saat 14:00’da oynanacak zorlu müsabakada, maçı yönetecek Aydın Bölgesi Klasman hakemlerinden Eren Özyemişcioğlu’nun, Baykal Tuna ve bir diğer Manisa’lı hakem hocamız Yunus Emre Çiftçi‘yle beraber yardımcılığını üstlenecek.

Başta hocalarımız Oğuz Akyüz, Yunus Emre Çiftçi ve trioya başarılar dileriz.

Bizi aşağıdaki 👇 Sosyal Medya adreslerimizden de takip edebilirsiniz!

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN