Oğuz Akyüz Grup Liderimizin Maçında

Oğuz Akyüz Grup Liderimizin Maçında

Manisa’lı B-Klasman yardımcı hakemimiz Oğuz Akyüz, 2.Lig Beyaz Grup 10.hafta Düzcespor ile grup lideri Şanlı Urfaspor arasında oynanacak karşılaşmada bayrak sallayacak.

15 Ekim Cumartesi günü Düzce 18 Temmuz Stadı’nda Düzce Cam Düzcespor-Şanlı Urfaspor arasında oynanacak maç saat 14:30’da başlayacak.Zorluk derecesi yüksek karşılaşmayı Manisa’lı hakem hocamız Şevket Teker yönetecek. Teker’in yardımcılıklarını ise Oğuz Akyüz ve Melih Kurtuluş yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Önder Turgay Demirdak olacak. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN