Oğuz Akyüz Grubumuzdaki Maçta Görev Yapacak

Oğuz Akyüz Grubumuzdaki Maçta Görev Yapacak

Manisa Bölgesi B-Klasman yardımcı hakemi Oğuz Akyüz, 2.Lig Kırmızı Grup 17.hafta maçında Sarıyer ile Aksaray Bld.Spor arasında oynanacak karşılaşmada 1.yardımcı hakem olarak bayrak sallayacak.

10 Aralık Pazar günü Maltepe Hasan Polat Stadı’nda oynanacak Sarıyerspor-Aksaray Belediyespor maçı saat 14:00’da başlayacak. Zorlu maçta orta hakem Berkan Çetin‘in 1.yardımcı hakemi olarak sahaya çıkacak Oğuz Akyüz hocamıza ve triosuna başarılar dileriz.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN