Oğuz Akyüz, Diyarbekir-Adıyaman Maçında

Oğuz Akyüz, Diyarbekir-Adıyaman Maçında

Soma’lı B-Klasman yardımcı hakemimiz Oğuz Akyüz, 2.Lig Kırmızı Grup 28.hafta maçında Diyarbekirspor ile Adıyaman FK arasında oynanacak karşılaşmada 1. yardımcı hakem olarak bayrak sallayacak.

27 Ocak Pazar günü Diyarbakır Stadı’nda oynanacak Diyarbekirspor-Adıyaman FK maçı saat 13:00’de başlayacak. Zorluk derecesi yüksek maçta orta hakem Reşat Onur Çoşkunses’in 1.yardımcısı hakemi olarak sahaya çıkacak Oğuz Akyüz hocamıza ve triosuna başarılar dileriz.

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN