Ofsayttan Yediğimiz Gol Bizi Üzdü

Ofsayttan Yediğimiz Gol Bizi Üzdü

Somaspor Teknik Direktörü Burhanettin Basatemür, 1-1’lik Yalovaspor maçının ardından açıklama yaptı.

Uzun yolculuk sonrası Yalova ya ulaşmanın yorgunluğunu maçta hissettiklerini söyleyerek sözlerine başlayan Burhanettin Basatemür‘’Dün sabah 10:30 da yola çıktığımız maç için gece 22:00 de Yalova ya varabildik. Kar’dan dolayı 3 saatte gidebileceğimiz yere 11 saatte gidebildik. Haliyle bir yorgunluk oldu.’’dedi.


BURHANETTİN BASATEMÜR YALOVASPOR MAÇINI DEĞERLENDİRDİ”Ofsayttan Yediğimiz Gol Bizi Üzdü!”

Rakibin ve kendilerinin de gol pozisyonlarının olduğu bir maç oynadıklarını belirten Basatemür, ‘’Öne geçmemize rağmen ofsayt olan bir pozisyondan yediğimiz gol üzüntümüzü bir kat daha arttırdı. Futbolda maalesef bunlar da var. Biz hiçbir bahaneye sığınmadan eksiklerimizi değerlendirip önümüze bakacağız. Maçı orada bıraktık ve Pazar günü oynayacağımız Cizrespor maçına ara vermeden başlayacağız. Uğur 4.sarı karttan dolayı cezalı duruma düştü. Yasin ve Erkul dışında sakatımız yok.’’dedi.

İlgili Bağlantılar:

Yalovaspor 1-1 Somaspor
Yalovaspor Maçımız Ertelenebilir
Somaspor, Yalovaspor Hazırlıklarını Tamamladı
Yalovaspor Maçını Aytaç Geçgel Yönetecek
Lider Somaspor 9 Günde 3 Maç Oynayacak
Yalovaspor Maçı Beklediğimiz Gibi Zor Geçti
Basatemür, Yalovaspor Maçına Değindi
Önemli Olan Galip Gelmekti
Golcüler, Yalovaspor Maçını Bekliyor
Somaspor Pusuya Yattı 
Yalovaspor Maç Önü
Yalovaspor Maçının Hakemleri Belli Oldu
Yalovaspor Hazırlıkları Başladı

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN