Ne Oluyoruz?

Ne Oluyoruz?

Futbolumuzda ki şiddet hız kesmeden devam ediyor!..
Aralık ayı içerisinde İstanbul’da Küçükköyspor ile Yıldırım Bosnaspor maçı öncesinde 17 yaşındaki Küçükköyspor taraftarı bıçaklanarak öldürülmüştü.

Geçen hafta İzmir Amatör Kümede oynanan Ayrancılar Gençlikspor-MESEV Gençlikspor maçında Ayrancılar Gençlikspor teknik ekip, futbolcular ve taraftarlar maçın orta hakemi Fatih Tokail’e tekme tokat saldırdılar.

Sahanın içi karışırken, bu kez taraftarlar tribünlerden atlayıp hakem Fatih Tokail’e saldırmaya çalıştı. Tekme ve yumruklarla darp edilen Tokail kendini soyunma odasına zor attı.

Şiddete maruz kalan MESEV Gençlik Sporlu futbolcular ve hakem Fatih Tokail, Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek şikayette bulundu.

Fatih Tokail, Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 2.hafta karşılaşmasında Somaspor-Orhangazi Belediyespor arasında oynanan maçı da yönetmişti.Etiketler

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN